Вітаємо переможців освітньо-кар’єрного заходу-змагань «Ігри Заводів 7.0»

Вітаємо з перемогою! 26 березня – 3 квітня студенти нашої кафедри прийняли участь у освітньо-кар’єрному заході-змаганнях «Ігри Заводів 7.0» від UGEN! На «Іграх Заводів 7.0», після серії вебінарів від провідних експертів з різних галузей виробництва  про внутрішні процеси у сфері FMCG та харчової промисловості (ВАТ Україна, МХП, Хлібпром, Kernel та Metinvest),  здобувачі вирішували запропоновані організаторами кейси та під час їх розв’язання продемонстрували не тільки свої здобуті під час навчання профільні знання, а й здатність до креативного мислення, пошуку та аналізу різноманітної інформації, вміння працювати в команді! Вітаємо команди “BreadL” (здобувачі Дятленко Іван, Карабуза Єлизавета, Кравчук Дар’я, Савенко Анастасія) та  “Дипломатичні магістри” (здобувачі Шинкарук Анастасія, Гриб Ірина, Гуцало Катерина,  Тішкевич Олена, Тимовська Мар’я) з перемогою у вирішенні кейсів!

Дизайн без назви (1)