Відвідування компанії PURATOS GROUP

18 червня викладачі кафедри з керівництвом університету відвідали компанію PURATOS GROUP – міжнародну корпорацію з величезним асортиментом інноваційних продуктів й неперевершеним досвідом застосування їх у хлібному, кондитерському та шоколадному виробництвах.

Ця зустріч стала важливим кроком у зміцнені нашого співробітництва з компанією в галузі спільних проєктів, що сприятимуть випуску інноваційних інгредієнтів та виробів, а також у підготовці майбутніх спеціалістів, що будуть мати можливість проходити практику на підприємстві компанії та одержати перше місце роботи після закінчення навчання.

З великою гордістю хочеться відмітити вклад кафедри у підготовку висококваліфікованих працівників різних років випуску, що вже працюють на різних посадах в компанії PURATOS.

Зображення2